Keylor robi wszystko, żeby wrócić do optymalnej formy

Embed from Getty Images

Keylor Navas znacznie obniżył loty, sporo mu brakuje do formy jaką prezentował na początku sezonu. Kostarykanin po kontuzji, nie wygląda już tak znakomicie jak na poczatku rozgrywek, a przeciwko Granadzie zaliczył jeden z najgorszych występów. Jak donosi MARCA, bramkarz robi wszystko , aby grać coraz lepiej i już w samolocie powrotnym do Madrytu analizował ostatni mecz i popełnione błędy.

Zdolność do poświęcenia zawsze była jednym ze znaków charakterystycznych Kostarykanina. Determinacja i ciężka praca sprawiły, że na początku sezonu był najlepszym zawodnikiem Realu Madryt. Odniesiona później kontuzja, która uniemożliwiła mu grę w kilku spotkaniach sprawiła, że wypadł z rytmu i znacznie obniżył loty.

Mecz z Granadą był jednym z jego najgorszych w tym sezonie. W kilku interwencjach można było dostrzec niezdecydowanie i brak pewności siebie, która cechowała go na początku rozgrywek. Zawodnik nie poddaje się przeciwnościom i robi wszystko, żeby powrócić do optymalnej dyspozycji. Navas już w samolocie, którym Królewscy wracali do Madrytu, oglądał spotkanie i analizował swoją postawę, aby wyciągnąć wnioski na przyszłość.