Keylor: Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni

Keylor po zakończonym wczoraj meczu, zatrzymał się na chwilę by udzielić kilku odpowiedzi na pytania dziennikarzy. Bramkarz podkreślił, że trener ma poparcie i zaufanie całej drużyny.

Analiza meczu:

„Oni wyrównali pod sam koniec, ale zespół grając w dziesiątkę starał się do końca walczyć o wygraną. Chcemy mieć kontrolę nad całym spotkaniem i grać na tym samym poziomie intensywności, ale jest to trudne.”

Rywal:

„Valencia jest bardzo silna na ataku, grają dobry futbol i wiedzą, że muszą czekać by w odpowiednim momencie zaatakować. W meczach są sytuacje, które przychodzą nagle i musisz przejść przez ten moment, nawet jeśli jest on zbyt trudny.”

Forma:

„Jestem zrelaksowany, ciężko pracuję i daję z siebie wszystko w każdym meczu. Zawsze staram się grać dobrze, jesteśmy drużyną i nie ma tu takiego przekonania, że Keylor uratuje drużynę ale takie, że wszyscy musimy grac dobrze i pracować dla zespołu. Teraz nie wszystko idzie po naszej myśli, ale oceny musimy zostawić na koniec sezonu.”

Trener:

„Mamy pełne zaufanie do trenera i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Szanujemy go. Nie sądzę, że to kwestia trenera a nas wszystkich, bo my jesteśmy za to wszyscy odpowiedzialni i w 100% jesteśmy za trenerem.”