Kilka słów o rywalu Królewskich

Roma będzie rywalem Realu Madryt w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Drużyna Rudiego Garcii zawsze jest niebezpiecznym rywalem i ma w swoim składzie wiele gwiazd takich jak: Dzeko, Pjanic czy Gervinho. Niemniej, Włosi przechodzą przez słabszy okres. Nawet kapitan rzymskiej drużyny, Francesco Totti musiał zmierzyć się z gwizdami na własnym stadionie.

W zespole Garcii jest wielu groźnych zawodników, ale ich gra pozostawia wiele do życzenia, co sprawia, że Real nie musi się mocno obawiać przeciwnika. Roma zajmuje obecnie piąte miejsce w lidze, a do fazy pucharowej Ligi Mistrzów udało im się awansować niemal cudem. Fani włoskiego klubu zaczynają tracić cierpliwość.

Rzymianie mają spore problemy z defensywą, co będzie chciał z pewnością wykorzystać Real Madryt. W fazie grupowej Roma straciła, aż 16 bramek, to bardzo źle świadczy o jakości formacji obronnych drużyny Rudiego Garcii.

Mimo tego wszystkiego, Roma to wciąż nieprzyjemny przeciwnik. Każdy gracz włoskiego zespołu może okazać się niebezpieczny. Królewscy muszą rozegrać dwa dobre spotkania, aby awansować do ćwierćfinału.