Kolejny remis Castilli

Zespół pod wodzą Zinedine’a Zidane’a tylko zremisował z okupującą dno tabeli Talaverą 1:1. W pierwszej połowie dominowała Castilla. Już w 3 minucie spotkania na listę strzelców mógł się wpisać Mayoral, który został świetnie obsłużony przez Enzo Zidane’a. Bramkarz gości zachował jednak zimną krew i obronił futbolówkę. W 29 minucie strzał Zidane’a wylądował na poprzeczce! W drugiej połowie na boisko wszedł Mariano, zmieniając Cedrésa. Chwile po wejściu Dominikańczyka na boisko Castilla straciła gola. Dośrodkowanie w pole karne wykorzystał David Agudu, który umieścił piłkę w bramce po strzale głową. Abad był bez większych szans. Castilla rzuciła się do ataku, co dało wyrównanie pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Często powoływany przez Beniteza Marcos Llorente kropnął piłkę z odległości ponad 20 metrów. Piłka dosyć szczęśliwie wpadła do bramki i mieliśmy wyrównanie. Piłki meczowej nie wykorzystał Mariano, jego strzał z około 25 metrów wylądował na słupku. Remis Castilli sprawia, że przewaga nad trzecim Realem Union stopniała do punktów trzech, a Barakaldo znów będzie mogło prowadzić z przewagą 5 punktów. Rozgrywki Segunda Division B wracają dopiero po nowym roku.

Real Madryt Castilla – Talavera de la Reina 1:1 (0:0)