Konferencja Beníteza przed jutrzejszym starciem

Rafa Benítez wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Villarreal. Hiszpan rozmawiał z dziennikarzami o bieżących sprawach klubu.

„Ramos jest w stanie zagrać, ale nie zdecydowaliśmy jeszcze jaki skład jutro rozpocznie mecz.”

„Cristiano i Benzema są dla nas bardzo ważnymi zawodnikami. Mamy zaufanie do obu graczy.”

„Pomimo, że ludzie uważają inaczej, moje relacje z szatnią są bardzo dobre. Trzymanie się razem sprawia, że jest coraz lepiej.”

„Zespół ma się dobrze, jest pewny siebie. Wyniki są dobre, ale wiemy, że Villarreal to trudny przeciwnik.”

„Marcelino jest moim przyjacielem, a zarazem dobrym trenerem. Denis Suárez jest jednym z najlepszych zawodników. Najpierw skupimy się na wygranej, a potem popatrzymy na wyniki naszych rywali.”

„Pepe jest wielkim zawodnikiem. Jego osoba pomaga również dużo w szatni. Mam nadzieję, że pozostanie tak do końca sezonu.”

„Bale jest bardzo konkurencyjnym zawodnikiem, który od samego początku zapewnia gole i asysty. Pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu zespołu. Kontuzja wpłynęła na niego, ale wrócił do wysokiej formy. To dla nas bardzo ważne.”

„Według mnie Cristiano zawsze daje dobre liczby. Teraz zdobywa bramki, które dadzą mu pewność siebie, aby zdobywał ich jeszcze więcej.”

„Klub złożył już oświadczenie w sprawie Benzemy. Wszyscy wspieramy Karima, chcemy, aby kontynuował swoją passę zdobywanych goli i pomagał klubowi.”

„Zespół dobrze zareagował po Klasyku. Villarreal będzie dla nas sprawdzianem. To dla nas wyzwanie, aby zdobyć w tym meczu trzy punkty.”

„Jestem zachwycony z postawy Casemiro jak i jego kolegów. W zespole jest duża konkurencyjność.”

„Klub wydał już oświadczenie odnośnie Pucharu Króla. Ja skupiam się wyłącznie na starciu z Villarreal.”