Konferencja Beníteza przed starciem z Cádiz

1448972000_191317_1448973139_noticia_grande

Rafa Benítez wziął dziś udział w konferencji prasowej zwołanej przed jutrzejszym meczem z Cádiz. Będzie to pierwsze spotkanie Realu Madryt w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Króla.

James:

Kiedy analizujemy jego grę zapominamy, że to zawodnik, który nie grał przez 55 dni. Nie ma z nim żadnych problemów, to świetny gracz. Im więcej będzie trenował i grał, tym szybciej wszyscy zobaczą Jamesa, którego chcą oglądać. Ma moje pełne poparcie i zaufanie. To jest Real Madryt, tutaj konkurencyjność jest na maksymalnym poziomie.

Zdrowie Jamesa:

Już z nim rozmawiałem. Jasne jest, że chcę zobaczyć najlepszego Jamesa w każdym spotkaniu walczącego o wiele goli.

Benzema:

Uważam, że Benzema jest przykładnym piłkarzem. Osobiście to rewelacyjny facet, który ma nasze poparcie. Dla nas jest podstawowym graczem w ataku. Jestem z niego zadowolony.

Marcelo:

Nie pojedzie do Cádiz, jest w ostatniej fazie rehabilitacji. Pracuje z piłką. Mamy wiele spotkań w styczniu i musimy mieć zawodników na tej pozycji.

Złota Piłka:

Jestem za Cristiano.

Rotacja Cristiano:

Tak, będzie podlegał rotacji.

Copa del Rey:

Real Madryt próbuje wygrać każde rozgrywki. Musimy podejść do tego spotkania z taką intensywnością jak do każdego innego.

Cádiz:

Poznałem ich trochę, moi asystenci również nad tym pracowali. To będzie trudne spotkanie, bo przeciwko Realowi każdy zespół daje z siebie 100%.