Kontrowersyjne zachowanie Ronaldo

Żądza goli Cristiano Ronaldo osiągnęła nowy poziom podczas ligowego meczu Królewskich z Getafe. Portugalczyk został złapany na kłóceniu się z sędzią za nie podyktowanie rzutu karnego… nawet pomimo strzelonego po chwili gola Benzemy.

Real, który jest trzeci w tabeli La Liga za Atletico Madryt i Barceloną, ma kolejne problemy pod wodzą Rafa Beniteza po wykluczeniu klubu z Copa del Rey za wystawienie zawodnika z zakazem gry.

Chcąc odbić się po nieudanym tygodniu, Królewscy do przerwy prowadzili 4-0 (mecz ostatecznie zakończony 4-1 z gorszą drugą połową) po dwóch bramkach Karima Benzemy i po jednej Garetha Bale’a i Ronaldo.

Jednakże po drugiej bramce Francuza w 15 minucie, Ronaldo został złapany na kłóceniu się z arbitrem za nie wskazanie „jedenastki”. Wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt, że gol i tak padł. Wiadomo jednak, kto wykonuje rzuty karne w Los Blancos…