Królewscy nie chcą zdenerwować Cristiano Bale’em

Dziennikarz z Sunday Times ujawnił, że Real Madryt nie chce ujawnić kwoty transferu Garetha Bale’a, aby nie denerwować Cristiano. Ronaldo ma obsesję, aby być na szczycie w każdej dziedzinie i klub stara się ukrywać informację o transferze Walijczyka.

W ostatnim roku spekulacje na temat relacji pomiędzy Bale’em a Cristiano nasiliły się, media informowały nas o różnych konfliktach na boisku jak i poza nim. Przedstawiano sytuacje w których Cristiano odmawia celebracji z drużyną, kiedy to Walijczyk strzelał bramkę. Szefostwo klubu zna mentalność Cristiano i z tego powodu transferowa kwota Garetha jest trzymana w tajemnicy. W programie  BBC 5Live gościł redaktor z sekcji sportowej Sunday Times – Jonathan Northcroft.

-Real Madryt to klub, który troszczy się o swoje interesy, dlatego kiedy organizowałem wywiad z Bale’em powiedziano mi, że mam zakaz wspominania czegokolwiek na temat kwoty transferu walijskiego skrzydłowego, „nie dodawaj niczego o kwocie transferu, nie zgadzamy się na zamieszczenie jakichkolwiek informacji w artykule o cenie za Bale’a” usłyszałem. Taka reakcja spowodowana jest przez Cristiano Ronaldo, który nie zniósłby gdyby jakikolwiek piłkarz, a szczególnie z Realu Madryt był droższy od niego, on musi być na szczycie – mówił Northcroft.

Jonathan zapytany czy opublikował informacje o cenie Bale’a odpowiedział, krótko, że nie.