Książę Albert II: Mbappé chciałby zostać w Monaco

Dzięki zwycięstwu 2:0 z Saint-Etienne, AS Monaco zapewniło sobie wczoraj tytuł mistrzowski. Po meczu książę Albert II został zapytany o przyszłość Kyliana Mbappé.

– Zostanie czy nie zostanie? Nie mogę dać ostatecznej odpowiedzi, ale mogę powiedzieć, że Mbappé chciałby zostać. Nie będzie też żadnym sekretem, jeśli powiem, że chce tego również jego ojciec, który bardzo dba o interesy syna – powiedział członek rodziny królewskiej z Monako.

– Mogą być jakieś zmiany w ostatniej chwili, o których teraz nie wiem, ale, na ten dzień, Kylian będzie występował tutaj w następnym sezonie – dodał książę w wywiadzie dla francuskiego Canal+.

Wczoraj AS Monaco pokonało Saint-Étienne 2:0, czym po raz ósmy w historii klubu zapewniło sobie mistrzostwo Ligue 1. Piłkarze z Księstwa mogą cieszyć się tym tytułem po raz pierwszy od 17 lat.

Osiemnastoletni Mbappé otworzył wynik spotkania i poprowadził zespół do zwycięstwa. Utalentowany napastnik wzbudza zainteresowani takich klubów jak Real Madryt, Manchester United, Chelsea, PSG, Manchester City, Arsenal i FC Barcelona.