Kto zastąpi Messiego?

Już w najbliższą sobotę piłkarska Europa znów wstrzyma oddech. Na Santiago Bernabeu dojdzie do kolejnego El Clasico. Real Madryt  kontra Barcelona.  Istnieje jednak zagrożenie, że nie będziemy świadkami pojedynku dwóch najlepszych piłkarzy na świecie. W podstawowej „11” gospodarzy znajdzie się oczywiście Ronaldo, jednak Duma Katalonii najprawdopodobniej przystąpi do tego meczu bez Messiego. Kto zastąpi więc Argentyńczyka?

Messi doznał kontuzji kolana 26 września w spotkaniu 6. kolejki  z UD Las Palmas. Piłkarz naderwał więzadło poboczne w lewym kolanie i czeka go około 6-tygodniowa przerwa w grze. Na początku listopada Argentyńczyk wrócił do treningów, jednak nie wiadomo jeszcze, kiedy wróci na boisko.

Choć bez swojego najlepszego zawodnika Barcelona radzi sobie dobrze to jego brak w meczu z najsilniejszym rywalem w kraju byłby dla zespołu dużym osłabieniem. Tym bardziej że Enrique nie ma dla niego zmiennika.Gdy Messi doznał kontuzji oczy wszystkich zostały skierowane na Munira El Haddadiego i Sandro Ramireza. Młodzi Hiszpanie stanęli przed wielką szansą na zbudowanie silnej pozycji w drużynie. Obaj 20-latkowie otrzymali wiele okazji na udowodnienie swojej przydatności, ale nie potrafili jej póki co wykorzystać. Jak może być tym razem?

 

Źródło: sportowefakty.pl