Lewandowski, Cavani, a może Morata?

Real Madryt po zakończeniu trwającego sezonu najprawdopodobniej zakontraktuje jednego z najlepszych napastników na świecie. Najczęściej w tym kontekście mówi się o Robercie Lewandowskim. Pojawiają się już nawet pierwsze oznaki potwierdzające, iż ten transfer rzeczywiście może dojść do skutku. Najistotniejsza jest tutaj oczywiście obecność Cezarego Kucharskiego (agenta Polaka) na Bernabeu podczas meczu z Getafe. Co więcej piłkarz pytany o kontakty z Królewskimi jak zwykle nie chciał odpowiadać, ale uśmiechnął się. Ponadto bardzo nerwowy staje się Rummenigge – prezes Bayernu, który ma świadomość, że może utracić wspaniałego zawodnika, który wiele daje drużynie.

Transfer Polaka nie jest jednak jedyną opcją. Otwarcie, choć rzadziej mówi się również o Edinsonie Cavanim. Urugwajczyk ze swoim zmysłem przywódcy na pewno łatwo wpasowałby się w zespół Królewskich i zapewne kosztowałby dużo mniej.

Ponadto istnieje możliwość odkupienia Alvaro Moraty. Hiszpan jest bowiem w świetnej formie, a Real Madryt zna o podszewki, bo tutaj się wychował. Mimo to niedawno przedłużył kontrakt z Juventusem, a media zwracają uwagę, iż Real prawdopodobnie nigdy nie myślał o jego powrocie.