Lewandowski: Moim idolem jest Raúl

Robert Lewandowski o swoich ulubieńcach.Lewy udzielił w Polsce wywiadu dla Sportowych Faktów, co nie uszło uwadze Marki – Nie miałem nigdy ulubionego klubu, w którym marzyłem o grze, podobała mi się Barcelona i Arsenal. Jeśli miałbym wybrać swojego idola to stanowczo jest to Raúl, zawsze go podziwiałem.

W Hiszpanii jak i w Polsce temat Lewandowskiego nie schodzi z pierwszych stron gazet, a dzienniki z każdym dniem prześcigają się w coraz to bliższych stosunkach Polaka z Królewskimi. Po problemach Benzemy wydaje się, że czeka nas galaktyczny transfer za gigantyczne pieniądze. Mimo to, przed wylotem na mecz Ligi Mistrzów udzielił krótkiej wypowiedzi, że nie ma ochoty na rozmowy i nie ma kontraktu z Realem Madryt.

Do rozmów odnośnie transferu odniósł się nie dawno Don Balón. Wskazuje on jeden z najważniejszych czynników od których zależy transfer wiodącego prym wśród snajperów Europy zawodnika, Roberta Lewandowskiego. Według różnych mediów to właśnie polski snajper jest najważniejszym celem Florentino Pereza na letnie okienko transferowe.

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Defensa Central, Lewy – jeśli doszłoby do transakcji między Realem a Bayernem – chciałby trenować pod okiem Beniteza. Napastnikowi ma podobać się styl gry hiszpańskiego szkoleniowca.