Lucas: Niezależnie od sytuacji w Lidze cały czas musimy pracować i robić swoje.

Embed from Getty Images

Po zwycięstwie 4-0 z Alavés, Lucas Vázquez  udzielił pomeczowego wywiadu stacji beIN Sports. Zawodnik, który jest jednym z najjaśniejszych elementów drużyny w 2018 roku wypowiadał się na temat zwycięstwa jego klubu i bardzo dobrej gry tercetu BBC.

Znaczna poprawa skuteczności:  ,,Tak, to prawda. Ostatnio kiedy wygrywamy strzelamy dużo bramek i myślę, że to bardzo dobrze robi całej naszej drużynie. To pokazuje naszą ciężką pracę i odzwierciedla nasze odczucia co do poprawy gry. Oby to trwało jak najdłużej.”

Strzelił Gareth i Cris, brakowało gola Karima?: ,,Karim rozegrał wielki mecz, zanotował dwie asysty i strzelił gola. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego postawy. Wszyscy zmierzamy w tym samym, dobrym kierunku.”

Niewystrczająca liczba minut: “Absolutnie nie.  Ja czuję się świetnie, jestem zadowolony z minut, które dostaję, z szans, które daje mi trener i z tego, że mogę pomagać ekipie.”

Czy jest jeszcze czas, by odrobić stratę w Lidze?: “Cały czas powoli to obserwujemy. Ale niezależnie od tego my musimy cały czas robić swoje, czyli wygrywać mecze i oczekiwać rezultatów innych.”