Manchester City chce Keylora Navasa

Kostarykanin jest w centrum uwagi jako potencjalne wzmocnienie angielskiego zespołu na przyszły sezon.

Manchester City szuka bramkarza, który da gwarancję swoimi pewnymi interwencjami. Bardzo prawdopodobne, że The Citizens od nowego sezonu poprowadzi Pep Guardiola. Golkiper Królewskich jest według Marki faworytem Katalończyka, więc ten spróbuje zabiegać latem o usługi Kostarykanina. Bardzo dobry obecny sezon w wykonaniu Keylora oraz spektakularne parady czynią go jednym z najbardziej pożądanych zawodników na rynku.

Zespół Guardioli słynął z tego, że miał w bramce bardzo pewnego bramkarza. Tak było w przeszłości w Barcelonie gdzie miał Victora Valdesa a teraz w Bayernie ma do dyspozycji Manuela Neuera. Dwóch bramkarzy, którzy byli jednymi z najlepszych na świecie. Niemiec nadal pozostaje na topie tak samo jak Keylor. Bramkarz Realu znajduje się obecnie w gronie pięciu najlepszych golkiperów globu i sam Guardiola zdaje sobie z tego sprawę, dlatego postara się w następnym sezonie uczynić Kostarykanina bramkarzem klubu z Etihad Stadium.

Odejście Keylora z Realu Madryt może być problemem ale prawdą jest, że gdyby 29-letni bramkarz opuścił stolicę Hiszpanii to działacze Królewskich postarają się o przyjście Davida de Gei, którego powrót do Madrytu nie został definitywnie wykluczony.