Marcelo: Cristiano to najlepszy piłkarz świata.

Embed from Getty Images

Także Marcelo udzielił wywiadu po wygranym meczu z Sevillą. W strefie mieszanej obrońca mówił o goleadzie i świetnej grze drużyny. Dodatkowo po raz kolejny podkreślił swoją opinię na temat Cristiano Ronaldo oraz wypowiedział się o nadchodzącym okienku transferowym pod kątem przyjścia nowych zawodników.

Zwycięstwo:

,,Walczyliśmy, dużo biegaliśmy i często strzelaliśmy na bramkę. Ostatimi czasy graliśmy dokładnie tak samo, ale czasami po prostu nie mieliśmy szczęścia. W każdym meczu wiemy wychodząc na murawę mamy świadomość, że musimy dać z siebie wszystko. Dzisiaj napastnicy byli świetni w obronie, a obrońcy w ataku. Pokazaliśmy, że możemy grać w wielu kombinacjach i musimy kontynuować w taki sposób.”

Cristiano: 

,,Ja jestem za Cristiano, to zawsze było dla mnie jasne. On i Messi są kompletnie różni. Każdy z nich ma swoją historię i swoje zasługi. Jesteśmy szczęściarzami, że możemy żyć w tej samej epoce co oni.”

 

Najlepszy piłkarz świata:

,,Dla mnie jest nim Cris. Nie widziałem gry Maradony ani Pelé, ale jak dla mnie nie ma porównania. Cristiano jest najlepszy na świecie.”

Zimowe okienko transferowe: 

,,Jesteśmy zadowoleni z obecnego składu, ale jeśli ktoś nowy przyjdzie to naturalnie zostanie tu bardzo miło powitany. Ja jednak osobiście jestem bardzo dumny i szczęśliwy z naszej ,,młodzieży”.

Najmłodsi zawodnicy:

,,Skoro jesteś zawodnikiem Realu Madryt, to znaczy, że jesteś piłkarzem dojrzałym nawet pomimo bycia bardzo młodym człowiekiem.”

El Clásico:

,,Teraz myślimy tylko o Mundialu Klubów, dopiero potem będziemy myśleć o El Clásico.”