Marcelo pracuje, aby wrócić na Malmö

Marcelo pracuje z maksymalną intensywnością wraz z innymi zawodnikami Realu, aby pokazać Rafie Benítezowi, że jest już w pełni zdrowy i może zagrać przeciwko Malmö.

Marcelo i dr Olmo mieli odmienne zdanie na temat, czy lewy obrońca powinien wystąpić w starciu przeciwko Getafe, czy też nie. Ostatecznie Brazylijczyk nie otrzymał zielonego światła pomimo chęci do gry. Lewy obrońca wciąż musiał poprawić swoją kondycję i miało to się udać dzięki treningowi o wysokiej intensywności.

W przeddzień meczu z Getafe, Marcelo dodał wpis na Twitterze, gdzie informował fanów, że jest „w pełni sprawny i dostępny”. Benítez został zmuszony do wyjaśnień dlaczego nie zabrał Brazylijczyka na mecz, choć ten uważał, że jest w pełni sił. „Rozmawiałem z lekarzem i powiedział mi, że nie jest do końca wszystko dobrze.” – nawiązywał Benítez do decyzji doktora Olmo.

Wyjściowa „11” z meczu przeciwko Getafe nie brała wczoraj w pełni udziału w treningu. Jak informuje oficjalna strona klubu, Cristiano Ronaldo i Gareth Bale pozostali w budynkach klubowych, aby zregenerować siły.