Mayoral: Strzelanie goli w tej koszulce to bezcenne uczucie.

Embed from Getty Images

Borja Mayoral pojawił się na antenie Real Madrid TV po zwycięstwie 0-3 z CD Numancią. Zawodnik przeanalizował spotkanie i wyraził swoją radość z kolejnego gola.

Analiza meczu: 

,,Jestem bardzo szczęśliwy ze zwycięstwa drużyny oraz indywidualnie z mojego pierwszego gola w 2018 roku. Gra przeciwko drużynie z Segunda Divisón nie jest łatwa, dodatkowo ten stadion to trudny obiekt, dlatego uważam, że wynik jest świetny. W drugiej połowie mocno nas przycisnęli, nie spodziewaliśmy się, że tak będzie i że tak dobrze potrafią to robić. Fantastycznie pracują i mają szansę na awans z Segundy. Trochę cierplieliśmy, ale są momenty, w których musisz pocierpieć, aby wygrać i uzyskać satysfakcjonujący wynik.”

Dwumecz zakończony:

,,Już widzieliśmy z Fuenlabradą, że nie można tak zakładać jeszcze przed tym drugim spotkaniem. Zagramy na naszym stadionie, z naszymi kibicami, ale przed tym pojedziemy do Vigo, gdzie czeka nas naprawdę trudny mecz.”

Gol:

,,Jestem strasznie szczęśliwy z mojego piątego gola. Granie w tej koszulce jest bezcenne, a strzelanie goli to coś jeszcze bardziej niesamowitego. To było cudowne zagranie Achrafa, które jedynie potrzebowało przyłożenie stopy.”