Mirror: Możliwe scenariusze transferu Neymara do Realu Madryt

 

Temat transferu zawodnika Barcelony do Realu Madryt wciąż aktualny

Real Madryt jest jednym z największych klubów europejskich, które chcą brazylijskiego asa w swoich szeregach. Opóźnienie w sprawie przedłużenia kontraktu z Barceloną czyni go jednym z najważniejszych zawodników na liście transferowej. „Mirror” wyznaczył szereg kroków, które muszą się wydarzyć, by zakontraktowanie piłkarza było możliwe.

Zapowiada się kolejna telenowela przyszłego okienka transferowego. Neymar ciągle nie zaakceptował oferty przedłużenia umowy, którą przedstawiła mu Barcelona, a co za tym idzie stał się celem wielu klubów w Europie. Real Madryt przewodzi stawce, chociaż PSG i Manchester United także nie chcą nic stracić.

Według angielskiego dziennika „Mirror” jednostka prowadzona przez Florentino Péreza opracowała pewien plan, który być może przybliży zawodnika do możliwego transferu.

Real Madryt rozpoczął poszukiwania gwiazdy na kolejny sezon, ale jak zawsze szuka najlepszego rozwiązania. Tym rozwiązaniem ma być osoba, która spróbuje przekonać piłkarza do przenosin. Brazylijczyk ciągle nie podjął żadnej decyzji co do swojej przyszłości. Z jego otoczenia wypływają informacje, które mówią o tym, „że piłkarz najprawdopodobniej odejdzie lub poczeka na zdecydowanie lepszą umowę ze strony Barcelony”.