Modrić: Bayern? To tylko plotki

Środkowy pomocnik Realu Madryt wypowiedział się o rzekomym zainteresowaniu Bayernu Monachium jego usługami w następnym sezonie kiedy to drużynę z Bawarii obejmie Carlo Ancelotti.

Chorwat ucina wszelkie spekulacje na temat opuszczenia klubu ze stolicy Hiszpanii, ponieważ jak sam twierdzi on i jego rodzina są szczęśliwi w Madrycie. Były trener Królewskich zostanie następcą Pepa Guardioli i niewykluczone, że będzie chciał wzmocnić zespół zawodnikami, których doskonale pamięta i zna ze swoich dwóch lat pracy na Estadio Santiago Bernabéu. Jednym z głównych kandydatów do wzmocnienia środka pola monachijskiej maszyny według doniesień medialnych jest Luka Modrić ale stało się jasne, że reprezentant Chorwacji nie chce odchodzić z obecnego klubu tym bardziej po tym kiedy trenerem został Zidane.

Nie jestem szczęśliwy. Jestem super szczęśliwy. Madryt to wspaniałe miasto i moja rodzina jest tutaj bardzo szczęśliwa. Widziałem, że media odnoszą się do możliwości zainteresowania moją osobą przez Bayern, ale to tylko plotka. Drużyna miała bardzo dobre stosunki z Carlo. Jestem z nim w kontakcie ale nie rozmawialiśmy na tematy związane z Bayernem. – wyjaśnił.

W ten sposób plotki, które mówią o wyjeździe piłkarza z Hiszpanii zostały rozwiane przez samego zainteresowanego. Lukita z sentymentem wspomina pracę z włoskim szkoleniowcem ale jasno podkreśla, że jego szczęście nie zależy od trenera, z którym przeżył najlepsze chwile w swojej karierze a od dobra osobistego i szczęścia jego rodziny.