Modrić: Moim ulubionym trenerem jest Ancelotti

Embed from Getty Images

Luka Modrić udzielił wywiadu dla „BBC”.

 

Zakochany w klubie

– Od pierwszego dnia, przysięgam, jestem zakochany w Madrycie, w klubie, we wszystkim co się tutaj dzieje. Cieszę się każdym momentem, to śnię na jawie.

Trenerzy

– Z każdym trenerem łączyła mnie wielka więź. Każdy z nich pomógł mi się poprawić, ale jeśli miałbym wybrać jednego, to wybrałbym Ancelottiego. Łączyła nas wielka więź, ciągle nas łączy i dlatego wybieram jego.

Zidane

– Sądzę, że cały świat uznaje go za jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów i możliwość trenowania pod jego okiem jest niesamowita. Można wiele się od niego nauczyć. Do tej pory wszystko robi znakomicie. Jestem przekonany, że czeka go wielka kariera w roli trenera.

– Doskonale wie, czego chce. Nie mówi za wiele, tylko o tym czego od nas odczekuje i na ten moment wszyscy jesteśmy zadowoleni z jego sposobu pracy. Jego treningi są bardzo ciekawe, wesołe i bardzo intensywne. Tego potrzebujemy. Mam nadzieję, że wyniki pójdą z tym w parze i wygra wiele tytułów z Realem Madryt.

Cristiano

– Jest niesamowity. Gra w każdym meczu na najwyższym poziomie, a to nie jest łatwe, to bardzo trudne. To jeden z najlepszych piłkarzy świata i jestem bardzo szczęśliwy, że jest tutaj z nami.

Bale

– Bardzo się zmienił. To kolejny z najlepszych na świecie.

Dalsza przygoda w Madrycie

– Mam jeszcze kilka lat do końca kontraktu i chciałbym tutaj grać jak najdłużej to będzie możliwe.