Na bieżąco z wynikami Królewskich dzięki aplikacji mobilnej FlashScore PL!

002360Dziś wieczorem gra Real Madryt, to będzie ważny mecz, jeżeli wygrają mają szansę zająć pierwsze miejsce w tabeli. Szykuje się świetne widowisko, wszyscy znajomi w kółko o tym mówią… a ja muszę iść do pracy. Cholera, akurat dzisiaj wypada mi druga zmiana, no ale co zrobisz takie życie. Przydałoby się znać chociaż wynik na bieżąco… już wiem! Poproszę kolegę o pomoc.

– Siemanko stary!
-No cześć, co jest?
-Słuchaj, mam sprawę, dziś gra Real, a ja idę do pracy. Podeślesz mi wynik na bieżąco?
-Co ty nie masz FlashScore’a?
-Nie, a co to jest?

-Darmowa aplikacja FlashScore PL – wyniki na żywo na Androida i na iOS jest najłatwiejszym sposobem śledzenia wyników Twojej ulubionej drużyny albo ligi. W aplikacji tej znajdziesz wyniki 28 dyscyplin sportowych i ponad 5000 rozgrywek. Bądź na bieżąco z aktualnymi wynikami meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki i wielu innych popularnych dyscyplin sportowych. Bez względu na to czy Twoim ulubioną ligą jest Premier League, Primera División, Bundesliga czy Serie A. Aplikacja FlashScore zawiera wyniki i relacje ich wszystkich razem z wynikami rozgrywek wszystkich krajów Europy oraz większości krajów świata.

-Brzmi ciekawie, ale powiem Ci szczerze, że ja gubię się w tych wszystkich, aplikacjach, skomplikowanych interfejsach…

-Nie ma strachu, z FlashScore nie ma takich problemów. Aplikacja została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe i intuicyjne poruszanie się pomiędzy stronami. Dlatego w przeciwieństwie do innych takich aplikacji, bardzo szybko i bez problemów znajdziesz wyniki Twojej ulubionej drużyny lub aktualne tabele wyników Twoich ulubionych lig.

Po uruchomieniu aplikacji, główna strona pojawia się po kilku sekundach. Następnie dostępne są wyniki dzisiejszych meczów, które pogrupowane są ligami (każdą listę można rozwinąć).
W lewym rogu ekranu znajduje się ikonka, którą można zmieniać dyscypliny sportowe (jest ich razem 28). Strona każdej dyscypliny jest zaprojektowana w innym kolorze.
W prawym górnym rogu znajdziesz ikonkę kalendarza, aby zobaczyć wyniki z ostatnich 7 dni (z danej dyscypliny, którą właśnie śledzisz) oraz plan meczów na kolejne 7 dni.

-Jestem coraz bardziej przekonany, a da radę sprawdzić tam tabele i inne statystyki?

-Szczegóły meczów dostarczają wszystkich informacji, których możesz potrzebować.
W piłce nożnej są tam główne podsumowania (np. lista strzelców, kartki, zmiany itp.), szczegółowe Statystyki (np. posiadanie piłki, strzały na bramkę, rzuty wolne itp.) a także dobrze zaprojektowane ułożenie strony, statystyki H2H czyli bezpośrednich spotkań obu drużyn, i Tabele ligi.
Jeżeli jednak nie jesteś fanem futbolu i wolisz śledzić wyniki tenisa, będziesz zaskoczony tym, że aplikacja FlashScore oferuje aktualizacje wyników punkt po punkcie dla wszystkich rozgrywek (ATP, WTA). Bardzo łatwe jest śledzenie przebiegu każdego z poprzednich setów wybranego meczu.

Może jeszcze zaraz mi powiesz, że ta aplikacja potrafi sprzątać i robić kawę?

-Tu muszę cię zmartwić, kawy nie robi, ale ma kilka innych przydatnych funkcji:

• Drabinki turniejowe.
• Powiadomienia szybko kierują bezpośrednio do szczegółów danego meczu.
• Można dodawać spotkania do “Moich meczów” nawet na siedem dni przed rozpoczęciem meczu.
• Udostępnianie szczegółów meczu znajomym przez media społecznościowe.
• W ustawieniach możesz wybrać swoje ulubione sporty i ustawić ich kolejność
• Z zakładki H2H można przejść bezpośrednio do każdego z rozgrywanych meczów
• Dodatkowe informacje o meczu
• Herby klubów w drabinkach turniejowych
• Wybór ulubionych drużyn – klikając ikonę w kształcie gwiazdki obok logo zespołu, w szczegółach meczu – opcja Moje zespoły. Wszystkie mecze wybranego zespołu są dodawane do zakładki Moje mecze i automatycznie będziesz otrzymywał powiadomienia z tych meczów.
• Przy każdym sporcie możesz ustawić, które powiadomienia chcesz otrzymywać.
• Nowe rodzaje powiadomień zostały dodane, np.: wynik do przerwy, wyniki po secie/kwarcie/tercji, rozpoczęcie meczu, przypomnienie o spotkaniu przed rozpoczęciem meczu, czerwone kartki, składy itp.
• tabele ligowe u siebie i na wyjeździe.
• Profile zespołów! Żeby zobaczyć profil zespołu, kliknij jego nazwę w tabeli, szczegółach meczu, wyszukiwarce lub w Moich zespołach.
• Możesz włączać lub wyłączać wibracje w wyskakujących powiadomieniach.

-Dobra, dzięki. Reklamę zrobiłeś dobrą, ale muszę to sprawdzić osobiście. Cześć.
-Cześć!
Meczu niestety nie obejrzałem, ale muszę przyznać , że kolega miał rację. Ten FlashScore jest świetny. Przed meczem mogłem sprawdzić, składy. Dostałem powiadomienie o każdej bramce i wszystkich ważnych wydarzeniach, miałem nawet dostęp do statystyk. Na bieżąco śledziłem wyniki innych spotkań tej kolejki. Wiadomo, że meczu to nie zastąpi, ale kiedy następnym razem nie będę mógł obejrzeć spotkania, to już wiem co zrobię – FlashScore!

Screenshot_2016-02-19-13-44-57 Screenshot_2016-02-19-13-45-24 Screenshot_2016-02-19-13-46-31 Screenshot_2016-02-19-13-47-15