Nacho: Myślę, że to co dzisiaj zobaczyliśmy w 100% pokazuje kim jest Gareth Bale.

Embed from Getty Images

Nacho odpowiedział na pytania dziennikarzy w strefie mieszanej po wygranym półfinale Klubowych Mistrzostw Świata. Obrońca wyraził samokrytyczną opinię odnośnie do pierwszej połowy spotkania i gry Królewskich, ale wyraził swoją radość z powrotu Garetha Bale’a.

Mecz: 

,,Cierpieliśmy, ale zdecydowanie dominowaliśmy. Mieliśmy dużo okazji, nie pamiętam meczu, w którym mielibyśmy ich więcej. Jednak rywale potrafili się dobrze bronić i wyprowadzić skuteczną akcję. Ale najważniejsze, że jesteśmy w finale.”

Powrót Bale’a:

,,Myślę, że to, co dzisiaj zaprezentował w 100% pokazuje kim tak naprawdę jest. To bardzo smutne, że przytrafiło mu się tyle kontuzji, ale teraz ponownie wrócił, żeby nam pomagać, co udowodnił dzisiaj strzelając tak ważnego gola. To jest właśnie to, czego od niego oczekujemy. Jestem szczęśliwy, że wrócił w takich okolicznościach.”

VAR: 

,,Wydaje mi się, że w tej sprawie ciągle jest wciąż wiele do obgadania i do poprawienia. Na boisku się denerwujesz, że jest przerwa w grze, nie wiesz, czy decyzja, która została podjęta nie zostanie zaraz cofnięta. Ale skoro ma to pomóc udoskonalić piłkę nożną to jest to dobra myśl.”