Nacho: Wszyscy doceniamy to, jak Cristiano pomaga drużynie

Embed from Getty Images

Nacho udzielił pomeczowego wywiadu stacji beIN Sports po wygranym spotkaniu z Gironą. Obrońca dokonał analizy meczu oraz docenił fenomenalną formę Cristiano, który dziś strzelił aż cztery gole.

Emocjonujące spotkanie: ,,To prawda, że takie spotkanie z tyloma golami musi być piękne dla kibica. Jeśli chodzi o boisko, to myślę, że zagraliśmy dobry mecz, chociaż dzisiaj nie umieliśmy się zachować przy stałych fragmentach. Na środku pola czuliśmy się jednak bardzo komfortowo. Najważniejsze było zwycięstwo i kontynuowanie dobrej passy.”

Słabe momenty: ,,Strzeliliśmy na 1-0, a potem oni zremisowali i trochę odpuściliśmy. Jednak rozmawialiśmy o tym w szatni podczas przerwy i wyszliśmy zmotywowani na drugą połowę. Myślę, że cała drużyna świetnie się dzisiaj spisała, tworzyliśmy okazje i strzeliliśmy dużo goli.”

Problemy w stałych fragmentach: ,,To prawda, że teraz jesteśmy myślami w Lidze Mistrzów, ale stracone gole zawsze są trudne i nieprzyjemne. Nie mamy w zwyczaju wpuszczać goli po stałym fragmencie, ale dzisiaj wszystko wpadało. Musimy nad tym popracować.”

Dobra passa Cristiano: ,,To barbarzyństwo. Kolejny rok pokazuje, że jest najlepszy. Zaczął sezon od kilku meczów kary, a potem nie miał szczęścia pod bramką. Ale to byłoby dziwne, gdyby się nie przebudził. Teraz strasznie pomaga drużynie i nie da się tego nie doceniać.”