Navas: Już pożegnaliśmy kryzys, jesteśmy na dobrym poziomie.

Embed from Getty Images

Keylor Navas, który w dzisiejszym meczu popisał się paroma fantastycznymi paradami, udzielił wywiadu w strefie mieszanej. Zawodnik wyraził swoje zadowolenie z gry i wypowiedział się na temat gestu Cristiano, który według bramkarza świetnie odzwierciedla relacje i nastoje panujące w szatni Realu Madryt.

Świetna obrona: ,,Jestem zadowolony kiedy mogę pomagać ekipie. Na to pracuje. Wszyscy rozegrali świetny mecz, cała drużyna była bardzo zjednoczona. Jesteśmy szczęśliwi, że wszystko idzie w dobrą stronę.”

Zachowanie Cristiano przy rzucie karnym: ,,Nie zaskoczyło nas to. To odzwierciedla to, co się dzieje w szatni. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Dobry czas Realu Madryt:  ,,To czego chcemy, to być na wysokim poziomie przez cały rok, ale jesteśmy też ludźmi i ciało czasami się męczy. Pod koniec sezonu trzeba być w jak najlepszej dyspozycji, by wygrać kolejne tytuły i trofea.”

Mecze, w których zaprzepaszczono Ligę: ,,Kiedy uciekają punkty to wszyscy jesteśmy bardzo podirytowani, ale teraz jesteśmy na dobrym poziomie. Już zażegnaliśmy zły okres.”

Przyszłość: ,,Musimy być skoncentrowani aż do końca.”