Navas nie wygrał jeszcze z Barceloną

al

Keylor Navas nie zna jeszcze smaku zwycięstwa nad Barceloną, jednak nie wszystkie jego wspomnienia z tych pojedynków są złe.

W swoim pierwszym występie na Camp Nou, w sezonie 2012/13, Keylor długo utrzymywał swoją drużynę w grze serią świetnych obron, wliczając w to obronę rzutu karnego wykonywanego przez Davida Villę w pierwszej połowie. Heroiczne wysiłki Kostarykanina zdały się na nic, bowiem w 83. minucie Fabregas zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. W kolejnym spotkaniu nie było już tak pozytywnie. Barcelona zwyciężyła 7:0. Kolejny mecz mógł dać bramkarzowi choć odrobinę poczucia zemsty, ponieważ z pewnością odegrał on ważną rolę w remisie 1:1.

W sobotę 28-latek po raz pierwszy zmierzy się z Barceloną jako zawodnik Realu Madryt.