Nawet Isco przecierał oczy ze zdumienia

Staje się coraz bardziej oczywiste, że Rafa Benítez może niedługo mieć do czynienia ze swego rodzaju rewolucją, zważywszy na to jakie nastroje panują w szatni Realu Madryt.

Aluzje i wskazówki, zarówno słowne jak i niewerbalne, używane przez zawodników Królewskich m.in. Jamesa, Ronaldo czy Kroosa stają się już czymś powszechnym.

Isco również nie jest zadowolony ze współpracy z trenerem. Zawodnikowi nie podoba się to, że nie ma zbyt wielu okazji do gry, od czasu pojawienia się w klubie Beníteza. Były piłkarz Málagi dołączył do grona kolegów, którzy okazali swoje niezadowolenie z decyzji menadżera.

Kamery telewizyjne wychwyciły jak pomocnik podczas spotkania z Villareal w bardzo wymowny sposób, swoimi gestami wyraził zdumienie z powodu obecności na ławce rezerwowych Toniego Kroosa. Niewystawienie Niemca w wyjściowym składzie, było zaskakujące dla całej ekipy Los Blancos. Reakcja Isco jasno pokazuje co on o tym myśli. Jeżeli zachowanie może wyrazić więcej niż tysiąc słów to gesty pomocnika Królewskich mówią wszystko o atmosferze panującej w szatni.

Filmik można obejrzeć tutaj.