Neymar marzy o dzieleniu szatni z Cristiano Ronaldo

Embed from Getty Images

Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy Ligue 1 stała się zbyt ciasna dla brazylijskiego cracka – Neymar chce powrotu do LaLiga, by znaleźć się w jednym zespole z Cristiano Ronaldo.

Włodarze Realu Madryt wciąż analizują możliwość sprowadzenia do klubu Neymara. Jak podaje hiszpański dziennik Marca, zostali oni poinformowani, że Brazylijczyk bardzo pozytywnie zapatruje się na dzielenie szatni z Cristiano Ronaldo.

Nie zabrakło wątpliwości co do tego, czy dwie wielkie super-gwiazdy znajdą wspólny język i będą mogły być częścią jednej drużyny. Wydaje się jednak, że Neymar z ogromną chęcią podjąłby wyzwanie gry z obecnym laureatem konkursu Złotej Piłki.

Co więcej, władze klubu są przekonane, że Cris nie miałby problemu z dzieleniem szatni z byłym zawodnikiem Barcelony.

Portugalczyk doskonale rozumie, że ewentualny transfer Neymara do Realu Madryt znacznie zwiększyłby poziom jakości kadry.

Obecnie trwają także negocjacje ws. nowej umowy dla Cristiano Ronaldo, dzięki której jego zarobki uległyby podwyżce. Pozwoliłoby to na zaspokojenie finansowych ambicji Portugalczyka, pomimo że Neymar również mógłby liczyć na niemałe wynagrodzenie.

Zachowanie dobrych relacji z psg priorytetem

Każda oferta musi zostać najpierw zaakceptowana przez Paris Saint-Germain, by Real Madryt mógł rozpocząć negocjacje, nie narażając się na pogorszenie stosunków z francuskim gigantem. W kontrakcie zawodnika nie została też zawarta żadna klauzula odstępu.

Początkowo w Madrycie planowano Operację Neymar na 2019 rok, jednak w czasie obecnego sezonu dobre relacje brazylijskiego skrzydłowego z władzami PSG uległy zmianie. Były gracz Blaugrany coraz częściej z tęsknotą myśli o Hiszpanii.