Nowa umowa sponsorska z Fly Emirates

Real Madryt podpisał rok przed datą wygaśnięcia, nowy kontrakt z Fly Emirates i otrzyma 70 milionów euro rocznie do roku 2022, zgodnie z informacjami Palco23.

W ten sposób Królewscy zyskiwać więcej pieniędzy ze sponsoringu niż Barcelona i Manchester United. Następnym celem włodarzy Realu Madryt jest zamknięcie porozumienia z Adidasem.

W Realu Madryt nie chcieli czekać, aż umowa się skończy, obie strony podpisały nowy kontrakt, który będzie łączył je do końca sezonu 2021/22. Wraz z nowymi warunkami, Real potęguje zyski i pokonuje konkurencję. „Czerwone Diabły” otrzymają od Chevroleta 62 milionów euro, natomiast FC Barcelona 55 milionów w ramach umowy z Rakuten. Królewscy pod tym względem nie mają sobie równych. 70 milionów euro rocznie otwiera nowe możliwości.

Umowa nie jest jeszcze podpisana, ale według Palco23, wszystkie potrzebne dokumenty negocjacyjne są już gotowe. W umowie Królewscy gwarantują przewoźnikowi lotniczemu wyłączność na reklamę.

Jeżeli chodzi o rozmowy z Adidasem to one już się rozpoczęły, a umowa może zostać zamknięta w nadchodzących dniach. Celem jest również wynegocjowanie większej kwoty niż 105 milionów, które Barcelona otrzymuje od Nike.