O czym informują największe hiszpańskie dzienniki?

Nowy dzień, a zatem nowa hiszpańska prasa. Przyjrzeliśmy się okładkom AS’a, Mundo Deportivo oraz Marki, aby dowiedzieć się jakie tematy będą dziś poruszane w hiszpańskich mediach.

as.com

Bez tytułu

„Operacja Lewandowski”

AS informuje, że Real Madryt zagiął parol na Roberta Lewandowskiego. Dziennik łączy transfer Polaka do Madrytu z przybyciem Cezarego Kucharskiego na mecz z Getafe.
Po lewej stronie znajdziemy z kolei rezultaty niedzielnych spotkań La Liga. U góry wypowiedź Pablo Futre: „Jestem fanem Óliviera”.

mundodeportivo.com

CVlQnz3XAAA2e4i

„Zainteresowanie Jonathanem Soriano”

Zawodnik austriackiego Red Bull Salsburg znalazł się na celowniku Barcelony. Klub z Katalonii będzie chciał zakontraktować już zimą tego gracza. Dziennik dodaje, że trzydziesto zawodnik chętnie dołączy do tego zespołu i zasiądzie na ławce rezerwowych. Ewentualną alternatywą dla Soriano miałby być Pato. Katalończycy zwracają też uwagę na niesamowitą passę Suáreza – 12 goli w 8 spotkaniach.
O Realu niewiele, na samym dole strony – „Bale „ignoruje” Cristiano Ronaldo i ponownie otwiera stare rany.”

marca.com

CVlMA5zWoAASxO1

„Szef Pepe”

Marca podaje, że Pepe pod nieobecność Ramosa stał się liderem obrony. Dziennik porusza też kwestię Benzemy cytując Francuza: „Próbują zniszczyć mój wizerunek…”
Z okładki dowiemy się też wynik m.in. starcia pomiędzy Realem Sociedad a Eibarem – 2:1 po dublecie Agirretxe. Reszta niedzielnych rezultatów znajduje się po prawej stronie.