Oceny zawodników Realu Madryt za mecz z Granadą

6c0fc7d757bbf
Oceny zawodników Realu Madryt po wygranym 5:0 spotkaniu z Granadą według portalu Defensa Central oraz naszej redakcji. Noty te są wystawione w skali 1-10.

PODSTAWOWI ZAWODNICY

Keylor Navas

Ocena redakcji: 7,8
Ocena portalu: 8

Bez problemów, unicestwił kilka zagrożeń ze strony Granady. Swoją najlepszą interwencję miał pod koniec meczu.

Daniel Carvajal

Ocena redakcji: 8,3

Cały mecz pracował na całej prawej stronie boiska. Bardzo dobrze spisał się w ataku.

Nacho

Dobrze w obronie. Kilka razy śmiało poszedł do ataku i zrobił to w imponującym stylu.

Raphaël Varane

Ocena redakcji: 7,9

Nie napracował się wiele. Pokazał swoją jakość, dzięki której nie miał problemów w tym spotkaniu.

Marcelo

Ocena redakcji: 9,3
Ocena portalu: 10

Świetny mecz Brazylijczyka, zasłużone owacje w drugiej połowie.

Casemiro

Ocena redakcji: 8,9

Zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Była ona tylko zwieńczeniem kolejnego kapitalnego spotkania. Powrócił na swój najlepszy poziom po kontuzji.

Luka Modrić

Ocena redakcji: 9,1

Chorwacki geniusz okazał się być jak zawsze wyjątkowym zawodnikiem. Zaprezentował piękne widowisko w pierwszej połowie i pokazał że jest najprawdopodobniej najbardziej kompletnym pomocnikiem na świecie.

Toni Kroos

Ocena portalu: 9

Wielki mecz Niemca, co nie jest rzadkością. Został zdjęty w połowie przez trenera.

Isco

Ocena redakcji: 9,9

Ustrzelił dublet i grał świetnie na całej szerokości boiska.

Cristiano Ronaldo

Ocena redakcji: 9

Strzelił bramkę i cały czas chciał więcej, jednak mu się nie udało. Lider.

Karim Benzema

Ocena redakcji: 8,2

Gol do tego dobra gra, dużo siły i pracy włożone w spotkanie.

WCHODZĄCY Z ŁAWKI

James Rodríguez

Ocena redakcji: 8,1
Ocena portalu: 7

Błyszczał w środę, ale w tym meczu również rozegrał dobry fragment spotkania.

Marco Asensio

Ocena redakcji: 7,3

Hiszpan grał niemal całą drugą połowę i pokazał. że jego waleczność i jakość sprawiają, że jest bardzo opłacalnym graczem.

Fábio Coentrão

Ocena redakcji: bez oceny
Ocena portalu: bez oceny

Jego ambicja jest silna jak zawsze. W osiem minut szukał zdobycia kolejnej bramki, lecz zabrakło mu czasu.