Oceny zawodników Realu Madryt za mecz z Sevillą

6c0fc7d757bbf
Oceny zawodników Realu Madryt po wygranym 3:0 spotkaniu z Sevillą według portalu Defensa Central oraz naszej redakcji. Noty te są wystawione w skali 1-10.

PODSTAWOWI ZAWODNICY

Kiko Casilla

Ocena redakcji: 8
Ocena portalu: 8

Uchronił zespół od kilku akcji Sevilli. Bardzo dobry występ bramkarza po powrocie do pierwszego składu, ale nie miał zbyt wielu wymagań.

Daniel Carvajal

Ocena redakcji: 8,5
Ocena portalu: 9

Partidazo obrońcy, który atakował po prawej stronie, a jednocześnie nie pozwolił pokonać się przy kontratakach. Świetne spotkanie.

Nacho

Ocena portalu: 10

Podobnie jak Varane był perfekcyjny w obronie. Correa będzie miał koszmary z udziałem wychowanka Królewskich, który był o klasę lepszy.

Raphaël Varane

Ocena redakcji: 9

Cesarz obrony i autor drugiego gola dla Realu Madryt. Francuz po raz kolejny był liderem obrony. Imponujące.

Marcelo

Świetny mecz Brazylijczyka, który stwarzał stałe zagrożenie po atakach z boku boiska i nie cierpiał przy powrotach.

Casemiro

Niewspółmierny występ w środku pola, niszczył kolejne ataki rywali i jasno pokazał, że niewielu potrafi grać na tym poziomie.

Luka Modrić

Motor Realu Madryt. Spektakularny w pierwszej połowie, w drugiej jego zmęczenie odbiło się nieco na spadku wydajności Realu Madryt. Genialny mecz.

Toni Kroos

Niemiec był po raz kolejny genialny i wykonał bardzo mało błędów przez 90. minut. Świetne spotkanie.

James Rodríguez

Ocena redakcji: 9,5

Kolumbijczyk był graczem meczu. Dzięki dwóm trafieniom dowiódł, że chce zmienić swoją sytuację pomimo tego, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach.

Marco Asensio

Ocena redakcji: 7

Dobry mecz, stworzył wiele zagrożeń w różnych momentach i był jednym z grających rewelacyjnym pressingiem w drużynie.

Álvaro Morata

Ocena redakcji: 6
Ocena portalu: 7

Walczył przez 90. minut, napastnik nie miał szczęścia pod bramką. Jednak jego praca i pressing były bardzo ważne dla drużyny.

WCHODZĄCY Z ŁAWKI

Isco

Ocena portalu: 6

Nie miał zbyt wiele czasu na grę, wszedł na boisko, gdy drużyna była już bardzo zmęczona. Rozegrał dobre minuty, które spędził na boisku.

Danilo

Walczył i grał pod pressingiem kilka minut, mógł zaliczyć nawet gola.

Mariano Díaz

Jego ambicja jest silna jak zawsze. W osiem minut szukał zdobycia kolejnej bramki, lecz zabrakło mu czasu.