Okdiario: Courtois chce zagrać dla Realu Madryt!

Belgijski bramkarz nie jest szczęśliwy w Londynie. Aktualna pozycja Chelsea w tabeli Premier League i słaba gra sprawiają, że wielu piłkarzy chciałoby uciec z „niebieskiego pokładu”. Determinacja wśród zawodników jest na tyle duża, że według Okdiario Courtois sam zaoferował się Realowi Madryt.

Plotki o tym, że Królewscy szukają nowego bramkarza na przyszły sezon nie cichną. Wszyskie informacje dotyczące ewentualnego transferu De Gei dostają teraz nowe życie, bo na horyzoncie pojawia się zainteresowanie powrotem do La Ligi ze strony Thibaut Courtois. Zdaniem Okdiario były piłkarz Atlético Madryt już skontaktował się w tej sprawie z działaczami Los Blancos.

Głównym celem Belga był Manchester United, ale Czerwonym Diabłom najprawdopodobniej nie uda się zakwalifikować do Champions League, więc teraz zaczął interesować się powrotem do stolicy Hiszpanii. Real Madryt nie może jednak zapominać o Keylorze Navasie, na którego inne kluby zaczęły już zwracać bardzo dużą uwagę, wśród nich znajduje się m.in. Manchester City.