Pewne zwycięstwo Juvenilu!

W ostatniej kolejce Młodzieżowej Ligi UEFA Juvenil A pewnie pokonał Malmö 3:0. Od początku spotkania nasza drużyna przeważała co zaowocowało golem Álvaro Rivero w minucie 12. Asystował jego imiennik Álvaro Fidalgo. Juvenil kontrolował spotkanie, aż nadeszła minuta 37. Niefrasobliwość we własnym polu karnym i jedenastka dla juniorów Malmö, jednak strzał Bergqvista obronił Luca Zidane. W drugiej połowie Juvenil miał pełną kontrolę nad spotkaniem, w wyniku czego dołożył kolejne bramki. Na listę strzelców ponownie wpisał się Álvaro Rivero, wynik zaś ustalił Manu. Wygrana nad Szwedami nie daje nam jednak żadnej korzyści, ze względu na wysoką wygraną PSG, bo aż 5:2 nad Szachtarem. Drugie miejsce w grupie sprawia, że zespół Juvenilu pod wodzą Ramisa będzie musiał rozegrać dodatkową rundę przed 1/8 finału.

Juvenil A – Malmö U19 3:0 (1:0)