HalaMadrid.pl

Popis Mayorala i wysokie zwycięstwo Castilli!

W 21 kolejce Segunda Division B Real Madryt Castilla na własnym zmiażdzył 4:0 Rayo Majadahonde. Co tu dużo pisać? Show Mayorala! Pod nieobecność dwóch innych napastników Castilli czyli Mariano i Narváeza to Mayoral pokazał klasę i skompletował hat tricka. Jedną bramkę dołożył Lazo, dzięki czemu Castilla wysoko pokonała Rayo. Strzelaninę w 27 minucie rozpoczął oczywiście Mayoral, który szczęśliwie w sytuacji sam na sam zdołał skierować futbolówkę do siatki, drugi gol Hiszpana został zdobyty tuż przed przerwą, Borja wykorzystał katastrofalny błąd obrońcy Rayo Majadahondy. Wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa spotkania na Estadio Alfredo Di Stéfano. W 55 minucie strzał Mayorala po raz trzeci minął Basilio, tym samym młoda gwiazda „Królewskich” skompetowała hat tricka. Wynik spotkania w 68 minucie ustalił Lazo, po podaniu Enzo Zidane’a.

Real Madryt Castilla – Rayo Majadahonda 4:0 (2:0)