Problemy osobiste Ronaldo

Cristiano Ronaldo przyznał, że problemy osobiste stały za jego gorszą dyspozycją na boisku w ostatnim czasie.

Ronaldo w ciągu ostatnich tygodni był tematem plotek odnośnie orientacji seksualnej gwiazdy. Pogłoski na temat homoseksualnej orientacji Portugalczyka narodziły się, kiedy Cristano regularnie zaczął latać do północnej Afryki by “przytulać się” z Marokańskim kick boxerem Badr’em Hari’m.
“Ronaldo lata trzy, czy cztery razy w tygodniu by zobaczyć się i poprzytulać z przyjacielem w Maroko” Daniel Riolo przyznał we francuskiej telewizji podczas programu sportowego.
W wywiadzie po udanym meczu przeciwko Malmö i strzeleniu czterech goli Ronaldo przyznał, że problemy w życiu codziennym miały wpływ na jego grę.
Cristiano wypowiedział się na swój temat w hiszpańskiej telewizji:

“Grałem poniżej swoich możliwości. Musicie wziąć pod uwagę, że miałem problemy osobiste” – stanowczo stwierdził. “Wolałbym zatrzymać te problemy dla siebie. Jednakże jest już coraz lepiej”

Ronaldo był posyłany przez wszystkie media do Manchesteru United oraz Paris Saint-Germain przy najbliższym okienku transferowym, ale osobiście rozwiał wszelkie wątpliwości tłumacząc, że jest szczęśliwy w Realu Madryt.

“Zostały mi dwa lata kontraktu i zostanę tutaj. Te plotki pojawiają się co roku, ale jestem szczęśliwy w Madrycie”

“Bycie krytykowanym w takim klubie jak Real Madryt to normalna sprawa, zwłaszcza kiedy sprawy nie idą tak jak powinny”