Przegląd okładek przed meczem ze Sportingiem

Dzisiejsze okładki przed meczem ze Sportingiem Gijón.

CY4UKPwWkAAf9Rf.jpg largeMarca ze swojej okładki oznajmia „Tylko futbol z Zizou” pod spodem informacja, że Sergio Ramos jest kontuzjowany a Isco lub James wystąpią obok BBC. Na okładce również cytaty z konferencji trenera Królewskich. Po prawej stronie wyniki meczów i zapowiedzi spotkań Barcelony i Atletico, które postara się o zachowanie pozycji lidera.

CY4VkIeWMAAURdX.jpg large
AS na swojej okładce cytuje Zidane’a z konferencji prasowej, kiedy to Francuz odpowiadał o tym, kto go zastąpi na ławce Los Blancos w przypadku odesłania go na trybuny oraz jego opinię na temat ukarania klubu przez FIFA czy potencjalnego transferu Pogby.

CY4NLZzWcAAoIE3

Na okładce Sportu znajdziemy odwołanie do dzisiejszego spotkania pomiędzy Barceloną a Athletikiem, a także opis katalońskiego tridente. Messi zaprezentuje swoją piątą Złotą Piłkę, Neymar zagra z Athletikiem po kontrowersjach z finału Pucharu Króla, a Suarez chce zostać pierwszym zawodnikiem Barcelony, który zdobył gola w obecnym roku, Oprócz tego dowiadujemy się, że Pogba chce dołączyć do Barcelony.

CY4Y_2nWkAA11Vj

Mundo Deportivo informuje, że Leo Messi zaprezentuje swoją piątą Złotą Piłkę przed kibicami. Dziennik nawiązuje też do słów Luisa Enrique, który dzisiejszy mecz chce potraktować jako rewanż z Superpucharu Hiszpanii. W dodatku na okładce znajdziemy wypowiedź Zidane’a o Cristiano i braku Ramosa na mecz z Gijón.