Przewidywane składy; James czy Jesé?

Na kogo postawi Zinédine Zidane?

Real Madryt w pierwszym wyjazdowym starciu pod wodzą Zidane’a postawi raczej na najmocniejszy możliwy skład. W bramce powinniśmy zobaczyć Keylora Navasa, który definitywnie wygrywa rywalizację z Kiko Casillą. Absencja naszego kapitana zmusza Zizou do wystawienia pary środkowych obrońców składających się z Pepe i Varane’a. Na bokach obrony zagrają Marcelo oraz Dani Carvajal.

W środku pola sytuacja jest ciekawsza, ale Francuz nie ma zamiaru czarować i postawi na chorwacko-niemiecki duet. Obok Kroosa i Modricia pewne miejsce ma raczej Isco.

W linii ofensywnej mamy jedną niewiadomą. James czy Jesé? Na pewno od początku zobaczymy Karima Benzemę i Cristiano Ronaldo. Stawkę będzie uzupełniał albo Kolubijczyk, albo Kanaryjczyk. Zidane podkreślał na konferencji, że James pracował bardzo dobrze i że jest gotów do gry. Hiszpańskie dzienniki awizują, że to na barkach Jamesa spoczywać będzie rola, którą w zespole pełni Gareth Bale.

Przewidywane składy:

Real Madryt: Keylor Navas; Marcelo, Pepe, Varane, Daniel Carvajal; Luka Modrić, Toni Kroos, Isco; Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, James Rodríguez.

Betis: Adán; Vargas, Cabrera, Pezzella, Piccini; Petros, N’Diaye; Cejudo, Ruiz, Cadir; Castro.