Rafa Benítez: Dziękuję, to był zaszczyt

Były już trener Realu Madryt, Rafael Benítez, opublikował na swojej stronie internetowej list pożegnalny po rozstaniu z Królewskimi. Poniżej jego treść.

„Teraz, kiedy mój czas jako trenera pierwszej drużyny Realu Madryt dobiegł końca, chciałbym użyć takiej formy, by móc pożegnać się ze wszystkimi na każdym poziomie klubu. Chcę, by wszyscy z zarządu, z dyrektorów, z pracowników i fanów wiedzieli, że to był zaszczyt i przywilej móc być w tym klubie. Tutaj dorastałem jako osoba, zawodnik i trener zaczynając od najniższych kategorii, by móc zostać trenerem pierwszej drużyny. Jako madridista z Madrytu przesiąknięty tradycjami i wartościami tej instytucji, kiedy zostałem nauczony tego w starym miasteczku sportowym zlokalizowanym przy La Castellanie, chciałbym powiedzieć, że to był zaszczyt móc pracować dla tych barw. Szczególnie chciałbym podziękować wszystkim z Valdebebas i Santiago Bernabéu, którzy od początku mojego pobytu wspierali mnie i moją pracę. Dziękuję wszystkim za pomoc.

Przy tym wszystkim co napisałem, chciałbym życzyć powodzenia Zinédine’owi Zidane’owi – mojemu następcy i jego pracownikom. Wszystkim piłkarzom, trenerom i pracownikom zarówno w Valdebebas i Santiago Bernabéu życzę wszystkiego najlepszego, a także szczęścia.

Z całym szacunkiem i podziękowaniami… HALA MADRID i NIC WIĘCEJ”