Ramos: Bernabéu jest bardzo wymagające, gwizdy są normalne

Embed from Getty Images

Sergio Ramos udzielił wczoraj krótkiego wywiadu w strefie mieszanej przed rozpoczęciem zgrupowania z reprezentacją Hiszpanii.

„Asensio jest graczem bardzo młodym. Trzeba zostawić już go w spokoju i nie wypychać jego plecaka kamieniami. Ma wrodzony talent i to dobrze, że mamy go składzie. Zidane kocha rotacje, robił to bardzo dobrze w zeszłym roku. Rotacje są ważne, aby utrzymać konkurencję. Marco, Lucas, Mateo… kiedy wychodzą na boisko robią to dobrze.”

„Gwizdy na Benzemę i Bale’a? Bernabéu jest bardzo wymagające, gwizdy są normalne. Czasami ktoś nie spełnia wymagań publiczności. To powinno tylko bardziej motywować do ciężkiej pracy.”

„Mamy bardzo miły czas, bardzo słodki, jest to znak, że klub dobrze funkcjonuje.”

„Kibice naszej reprezentacji zawsze nas wspierają. To będzie napięty i trudny mecz, mamy nadzieję, że stworzymy dobre widowisko, a Bernabéu jest idealnym miejscem na takie spotkanie.”

„Niech kibice nie gwiżdżą na Piqué ani na kogokolwiek. Należy szanować graczy, którzy bronią naszego herbu i kraju, a Piqué jest jednym z nich. Trzeba zapomnieć o preferencjach klubowych.”