Ramos: „Kiedy wyniki nie są takie, jakbyśmy chcieli to właśnie w takich momentach musimy trzymać się razem.”

Sergio Ramos w strefie mieszanej zatrzymał się na chwilę by udzielić wywiadu. Kapitan Królewskich przyznał, że pierwsza połowa była tragiczna – zaś w drugiej drużyna zareagowała poprawnie.

Porażka:

„Powinniśmy pokazać więcej intensywności i ducha walki. To pomogłoby nam zatrzymać ich w ataku. Drużyna dobrze zareagowała w drugiej połowie, jednak zmarnowaliśmy szanse na gole, które w poprzednich meczach kończyły się sukcesem.”

 

„Kiedy wyniki nie są takie, jakbyśmy chcieli to właśnie w takich momentach musimy trzymać się razem.”

Strata do Barcelony:

„Mogliśmy zmniejszyć różnicę a zamiast tego ją powiększyliśmy. Teraz musimy się podnieść i wyciągnąć wnioski z tego co się stało. Każdy w jakiś sposób jest winny. Teraz musimy iść dalej, ponieważ jest jeszcze długa droga do końca La Liga.”

Pierwsza połowa:

„Nie potrafię wyjaśnić tego. W drugiej zaś połowie było całkiem inaczej. Drużyna dobrze zareagowała. Nie poddaliśmy się wtedy bo wiemy, że wszystko mogło się zmienić nawet w ciągu 10 minut. Musimy pokazywać w meczach taką równowagę, spójność i kontrolę jak robiliśmy to w drugiej połowie.”

Komentarz ogólny meczu:

„Takie rzeczy się zdarzają w La Liga, w piłce nożnej. Każdy zespół może ci przeszkodzić. Gdy przegrywasz nie masz za wiele do powiedzenia. Fani wyszli z meczu zdenerwowani, tak jak i my. To zrozumiałe, gdyż oczekują od nas maksimum.”