Ramos: Nagrody indywidualne motywują mnie do dalszej pracy

Embed from Getty Images

Sergio Ramos otrzymał nagrodę dla Najlepszego Obrońcy UEFA. Kapitan Realu Madryt w strefie mieszanej skomentował między innymi rywali Królewskich oraz plotki dotyczące Cristiano.

„Mamy grupę z trudnymi przeciwnikami. Ale aby wygrać Ligę Mistrzów musimy pokonać najlepszych.”

„Odnowienie kontraktu Cristiano? Zobaczymy. Najlepszy na świecie musi zarabiać najwięcej, ale to nie zależy od nas. W Madrycie jesteśmy przyzwyczajeni do plotek, ale wszyscy widzą, że Cristiano jest szczęśliwy.”

„Jaki jest mój cel? Dzięki pokorze i pracy wygrać trzeci raz z rzędu Ligę Mistrzów. Zawsze staram się pokonać samego siebie i osiągnąć najwyższy poziom. Oczywiście nagrody indywidualne motywują mnie do dalszej pracy w celu poprawy umiejętności. Jestem jedynym Hiszpanem, który w tym roku został wyróżniony. Jestem z tego naprawdę dumny.”

„Jakie jest motto Realu Madryt? Wygrana nigdy nam się nie znudzi.”

„Chcemy utrzymać ten poziom, który osiągnęliśmy w minionym sezonie. Musimy obronić tytuł. Wszystko jest możliwe i chcemy poprawić się i nadal walczyć o inne nagrody. Real Madryt zawsze sprawia, że ​​marzysz trochę więcej. Mamy teraz bardzo młody zespół, mam nadzieję, że będziemy cieszyć się nim przez wiele lat.”

„To był szczególny dzień, magiczny dla Realu Madryt. To jest nagroda dla całego zespołu za ostatni sezon. Jestem wdzięczny wszystkim moim współpracownikom. To był niezapomniany rok.”