Ramos: W Paryżu spodziewamy się wielkiej ekipy naprzeciwko.

Embed from Getty Images

Sergio Ramos udzielił pomeczowego wywiadu dla stacji beIN Sports. Kapitan analizował spotkanie i oczywiście skupiał się na nadchodzącym meczu rewanżowym z PSG.

Zwycięstwo z Getafe: 

,,Wszystkie mecze są trudne. I nawet jeśli te domowe wydają się być łatwiejsze, to wcale tak nie jest. Dzisiaj wszystko poszło dobrze. A kiedy Getafe zostało w dziesiątkę, mieliśmy jeszcze większą kontrolę nad grą.”

 

Wtorkowy mecz z PSG:

,,Wszyscy wiemy, ile Liga Mistrzów dla nas znaczy. Spróbujemy zagrać z taką samą powagą jak tutaj i wprowadzimy to do sposobu gry w Paryżu. Wiemy, że to będzie bardzo skomplikowane. Niemożliwe było choć na chwilę zapomnieć o tym meczu i o tym, co on dla nas oznacza w tym sezonie.”

 

Powrót Marcelo:

,,Wyszedł złapać trochę rytmu. To jeden z takich zawodników, którzy robią ogromną różnicę na boisku. Im szybciej będziemy mieli pełną kadrę, tym lepiej.”

BARCELONA – ATLÉTICO DE MADRID

,,Będę oglądał. To jeden z takich meczów, które ludzie lubią oglądać. Naturalnie chcielibyśmy, żeby jutro padł remis i obie drużyny podzieliły się punktami, bo to zmniejszyłoby nasz dystans do nich.”

Oczekiwania co do starcia z PSG:

,,Spodziewamy się wielkiej ekipy naprzeciw. Musimy zachować maksymalną koncentrację. Jeśli chodzi o ofensywę, nasi rywale mają świetnych piłkarzy. Ale oczywiście spróbujemy wygrać i to spotkanie.”