Ramos: Zidane zna nas lepiej niż ktokolwiek inny

Embed from Getty Images

Sergio Ramos udzielił pomeczowego wywiadu Susanie Guasch po zwycięskim rewanżu z PSG. Kapitan, bardzo zadowolony z gry swojego zespołu, analizował spotkanie i bardzo pozytywnie wypowiadał się o szkoleniowcu klubu.

Zwycięstwo: 

,,Wiedzieliśmy, że to bardzo dobry scenariusz w naszych ulubionych rozgrywkach. Wynik zdobyty dzięki grze z dużą tożsamością. Odzyskaliśmy optymalną formę fizyczną i cieszyliśmy się tym spotkaniem. Ale jeszcze niczego nie wygraliśmy, to dopiero kolejny etap.”

Plan na PSG: 

,,Plan naszego trenera był po prostu bardzo dobry. Mieliśmy przygotowany system i opcje tego, jak oni mogliby zagrać. Wywieraliśmy na nich presję i spokojnie przeprowadzaliśmy akcje. Oni zostawiali też dużo przestrzeni przy bramce i udało nam się to wykorzystać. Mieliśmy dobry dzień, jeśli chodzi o skuteczność i mam nadzieję, że będzie to trwało jak najdłużej.”

Łatwy mecz: 

,,Nigdy taki nie jest, mimo że czasem na taki wygląda. To wymagało od nas wielkiego wysiłku fizycznego. Ale kontynuowaliśmy, aby oni jak najbardziej cierpieli, mimo że zdobyliśmy gola. To był bardzo kompletny mecz, całej drużyny. Świetnie się broniliśmy.”

Zidane jest sprawiedliwy z wyborem zawodników:

,,Zidane jest nami codziennie i najlepiej wie, kto będzie najlepszym wyborem w danym momencie. Pod tym względem zna nas lepiej niż ktokolwiek inny.”