Ramos: ,,Takie zwycięstwa dobrze działają na naszą psychikę.”

Embed from Getty Images

Sergio Ramos przed zejściem z boiska udzielił wywiadu dla stacji beIN Sports. Oto najważniejsze wypowiedzi Hiszpana po zwycięstwie jego drużyny:

Cały mecz bez maski

,,Powinien był pograć z nią jeszcze trochę czasu, ale wolałem dzisiaj wyjść bez niej, żeby poczuć się bardziej komfortowo. Oczywiście tym samym podjąłem ryzyko, ale całe szczęście nie dostałem w nos i wygraliśmy.”

Intensywność meczu

,,To był dość intensywny mecz. Pierwsze 30 minut rozegraliśmy z wielką intensywnością. Potem trochę obniżyliśmy poziom, a nasi rywale potrafili wykorzystać swoje okazje. Finalnie udało nam się wywalczyć zwycięstwo, które psychologicznie bardzo dobrze na nas podziała.”

Podsumowanie fazy grupowej

,,Tak ogólnie to faza grupowa poszła nam całkiem dobrze. Pozostaje nam tylko czekać na losowanie i na poznanie rywala, z którym zmierzymy się w następnej fazie. Będziemy się starali osiągnąć maksymalną regularność tak szybko, jak się da.”

Wiara w drużynę

,,Nie zawsze wychodzi tak, jak to sobie wymarzymy. Ale w końcu uda nam się powrócić do tej regularności i zaczniemy ponownie osiągać to, co sobie zamierzyliśmy.”

Preferencje odnośnie do losowania rywala w 1/8 Ligi Mistrzów

,,Jest mi to obojętne. Jeśli chcemy wygrać Ligę Mistrzów, musimy pokonać same najlepsze drużyny. To kwestia szczęścia, ale będzie jak będzie.”

Kontuzja Varane’a

,,To najgorsza wiadomość dzisiejszego wieczoru. Następna kontuzja…W tym roku notujemy ich bardzo dużo. Sezon jest długi i zawsze najlepiej jest mieć do dyspozycji wszystkich zawodników. Oby szybko się wyleczyli, wrócili do nas i już nie łapali żadnych kontuzji.”