Raúl: Benítez to świetny trener

Raúl został niedawno ambasadorem La Liga w Stanach Zjednoczonych. W rozmowie z Bein Sports wyraził swoje zdanie na temat Beníteza. Według Hiszpana jest za wcześnie, aby wydawać wyroki, a z ocenami należy poczekać do końca sezonu. Były zawodnik Królewskich podkreśla również swoją wiarę w to, że Rafa jest świetnym trenerem.

Benítez, świetny trener

Real Madryt to wielki klub z ogromną renomą. Złe wyniki od razu wywołują kontrowersje w Madrycie. Mają teraz świetnego trenera, który ma spore doświadczenie, wygrał wiele trofeów i jest Madridistą.

Zaufanie do Realu Madryt

W drużynie są świetni zawodnicy i myślę, że zarząd oraz prezes podejmą ostateczną decyzję. Ja wierze w ten projekt, minęło dopiero pięć miesięcy, a ocen należy dokonywać po sezonie.

Zidane, dobry wybór

Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i obejdzie się bez zmiany trenera. Gdyby jednak do niej doszło, to Zidane byłby świetnym wyborem. Co prawda zajmuje się tym od niedawna, ale ma odpowiednie predyspozycje.

Barcelona

Jeżeli w ostatnich latach wygrywasz sporo trofeów to znaczy, że wszystko robisz dobrze. Dla prestiżu ligi ważne jest, że mają Klubowego Mistrza Świata.

Atlético

Świetnie sobie radzą. Niedawno byli w finale Ligi Mistrzów, a w kraju zdobyli mistrzostwo. Z pewnością są w gronie faworytów do tytułu.