Real Madryt po raz kolejny traci punkty do Barcelony!

Właśnie zakończył się mecz Girony z Realem Madryt na Estadi Montilivi. Niestety po słabej grze, Królewscy musieli uznać wyższość rywali i ostatecznie przegrali z Katalończykami.

Mecz rozpoczął się źle dla Los Blancos już w 11 minucie Pablo Maffeo mógł otworzyć wynik. Minutę po tej akcji, Isco wpakował piłkę do siatki i Królewscy prowadzili 1:0. W 26 minucie Cristiano Ronaldo marnuje doskonałą sytuację sam na sam, przez co nie udało się podwyższyć prowadzenia. Girona w 36 minucie mogła wyrównać, ale Portu trafił w słupek. Do końca pierwszej połowy wynik na tablicy pozostał na korzyść Królewskich.

Gospodarze doskonale wyszli na drugą połową. W 54 minucie Casilla został pokonany przez Stuaniego, a cztery minuty potem przez Pablo Maffeo. Zidane zareagował na te bramki i wpuścił na boisko Asensio i Lucasa Vázqueza. Wielokrotne dośrodkowania na bramkę Girony nie przyniosły jednak oczekiwanego efektu i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy.

Girona 2:1 Real Madryt