Real Madryt zakończył przygotowania do meczu z Málagą

Embed from Getty Images

Los Blancos ukończyli ostatnią sesję treningową przed jutrzejszym starciem.

Królewscy sfinalizowali starania do jutrzejszego starcia przeciwko Máladze. Pierwszy gwizdek zabrzmi jutro o godzinie 16:00. W trzeciej sesji w tym tygodniu, piłkarze są skupieni, aby poszukać drugiego zwycięstwa z rzędu na wyjeździe w lidze.

Przygotowania minęły bez zbędnych niespodzianek. Bale i Pepe trenowali indywidualnie, więc będą jedynymi, kontuzjowanymi graczam, którzy opuszczą mecz na La Rosaleda. Walijczyk koncentruje się na wykurowaniu mięśnia w łydce prawej nogi i nie ma znanej daty powrotu. Tymczasem Pepe od miesiąca leczy powięź podeszwy – powrót spodziewany na mecz z Atletico. Varane pod wpływem kartek z meczu z Athletikiem nie zagra w jutrzejszym meczu, więc dzisiaj trenował na siłowni.

Zidane rozpoczął dzisiejszy trening lekką przebieżkę, jak to ma w zwyczaju przed każdym meczem. Ćwiczenia były mniej skupione na sile fizycznej, piłkarze dopracowywali aspekty taktyczne. Przeważały ćwiczenia w celu poprawienia gry przy piłce oraz na jeden kontakt. Sesja została zwieńczona rozgrywką na zmniejszonym boisku.