HalaMadrid.pl

Remis Castilli z Gerniką

al

W dzisiejszym meczu 15 kolejki Segunda Division B gr. 2  Real Madryt Castilla podjął Gernikę Club. Faworyta meczu trudno było wskazać. Zinedine Zidane o dziwo posadził na ławce będących w „gazie” Mayorala, Mariano i Cedrésa. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy. Atakowali, utrzymywali się przy piłce co zaowocowało golem Landera w minucie 37. Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu Castilli. Na boisku zameldował się Mariano, który w 79 minucie pięknym lobem doprowadził do remisu. Trzy punkty mogły powędrować do Madrytu. Niestety Ødegaard zmarnował piłkę meczową i trafił tylko w słupek. Remis utrzymuje zespół Zidane’a na pozycji wicelidera. Strata do Bakaraldo wzrasta jednak do 5 punktów. Dla Gerniki był to 6 remis z rzędu! Za tydzień, w mikołajki Castilla podejmie ostatnią w tabeli Portugalete.

Gernika Club – Real Madryt Castilla 1:1 (1:0)