Ronaldo: Straciliśmy z nim dużo czasu

Cristiano Ronaldo jest zadowolony, że Rafa Benitez opuścił Real Madryt. Relacje między nimi nie istniały do tego stopnia, że ​​Ronaldo jasno zaznaczył, że chce zmiany na stanowisku trenera Los Merengues.  

Według El Confidential Cristiano Ronaldo na wieść o zwolnieniu Rafy Beniteza powiedział za kulisami: „Straciliśmy z nim dużo czasu.”

Dziennikarz portalu El Confidencial uważa, że gracze z Madrytu nigdy nie byli za Benitezem. Relacje były „nie do pogodzenia od początku i nie poprawiły się z czasem”, napisał Antonio Sanz w jednym artykule.

Oprócz Cristiano, Benitez starł się także z Jamesem Rodríguezem, Isco, Sergio Ramosem, Jesé Rodríguezem, Karimem Benzemą i Cheryszewem. W końcu Peréz musiał interweniować. Benitez opuścił Los Blancos czując się zdradzony przez graczy, prezydenta i dlatego nie chciał pożegnać się z nikim.

To nie pierwszy raz, kiedy gracze z Madrytu, a konkretnie Cristiano Ronaldo, włącza się w sprawy wyboru menadżera. Starcia pomiędzy Ronaldo i Jose Mourinho były głównym powodem opuszczenia Santiago Bernabéu przez portugalskiego trenera. Przeciwieństwem był Carlo Ancelotti, którego wyrzucił osobiście Florentino Peréz.