Sanitas zaprezentował piłkarzy Realu Madryt z kartami zdrowia

Embed from Getty Images

„Real Madryt i Sanitas są synonimem doskonałości i wzorowej współpracy, dzięki której jesteśmy silniejsi”, powiedział Butragueño.

Sanitas zaprezentował piłkarzy pierwszej drużyny i trenera – Zinedine Zidane’a z kartami zdrowia. Event miał miejsce w centrum prasowym tuż przed treningiem. Swoją obecność zaznaczyli również Dyrektor Spraw Instytucjonalnych – Emilio Butragueño oraz Menedżer Zarządzający Sanitasu –  Iñaki Ereño.

Butragueño podkreślił znaczenie tej współpracy: „Dziękuję za te lata bliskiej współpracy oraz lojalność okazaną dla naszego klubu. Real Madryt stawia czoła kolejnym wyzwaniom, aby sprostać oczekiwaniom milionów kibiców na całym świecie. To nas wyróżnia – pracujemy z najlepszymi. Kooperacja z Sanitasem trwa już od 14 lat.

Podczas tych lat zauważyliśmy powstanie sojuszu strategicznego, zainicjowanego w 2002 roku. Z roku na rok nasze więzi są coraz silniejsze. Staramy się dzielić z innymi naszymi wartościami, które bazują na zaangażowaniu i lojalności. Real Madryt i Sanitas są znane z perfekcyjności. Razem będziemy stawać naprzeciw ogromnym wymaganiom teraźniejszości i przyszłości.”

Iñaki Ereño: “Obie marki współpracują bardzo dobrze.”

Dla Sanitasu, praca z takim klubem jest powodem do domu i zaszczytu. Na przestrzeni tych lat oferowaliśmy Państwu nasze najlepsze środki. Jesteśmy gotowi do kontynuacji tej współpracy. Tak jak powiedział Emilio i skomentował Florentino: Obie marki uzupełniają się wzajemnie. Jesteśmy do waszej dyspozycji, cokolwiek by się nie działo.”